OĞLAK AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

OĞLAK AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Ağustos ayına başladığınızda enerjiniz yüksek olacaktır. Üstünüzdeki isteksizlik bir kenara, şansınız açılmaya başlayacaktır. Dış görünüşünüzde değişimler yapabilirsiniz. 3 Ağustos’ta saat 18:58’de Kova burcunda 11 derecede dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda sert etkiler hakim olacağından paranıza ve değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Aniden elinizden bir para çıkması gerekebilir. Gerek size gerek yakınlarınıza lazım olabilir. Büyük yatırımlar yapacaksanız iki kere düşünmelisiniz. 5 Ağustos’ta Merkür Aslan burcuna geçiyor. 20 Ağustos’a kadar hayatınızda karamsar olmak yerine yapıcı düşüncelerinizle harekete geçeceksiniz. Burcunuzun doğası gereği arka planda kalmak yerine hayatınızda liderliğe oynayacaksınız. 7 Ağustos’ta Venüs Yengeç burcuna geçiyor. 6 Eylül’e kadar yalnızlar artık bir aşka gönlünü kaptırabilirler. Romantik bir zamanda olacaksınız. İlişkisi olanlar ise evlilik tekliflerine hazır olsun. Partneriniz bir anda sizi şaşırtabilir. 15 Ağustos’ta Uranüs retrosu Boğa burcunda başlıyor. 14 Ocak 2020’ye kadar aşk hayatınızda bazı şeyler istediğiniz yönde gitmediğinde ani tepkiler vererek işi zora sokmamalısınız. Geçmişte yapamadıklarınız, söylemedikleriniz için şimdi tamamlama vakti olabilir. 19 Ağustos’ta saat 05:41’de Aslan burcunda 26 derecede yeniay meydana geliyor. Bu yeniayda finansal olarak yeni adımlar atabilirsiniz. Cesaretiniz olduğu sürece maddi olarak yeni fırsatlarla karşılaşacaksınızdır. 20 Ağustos’ta Merkür Başak burcuna geçiş yapıyor. 5 Eylül’e kadar akademik hayatınızda kendinizi gösterebilirsiniz. Eğitimlere, araştırmalara ilginiz artabilir. Felsefe, astroloji gibi konulara olan ilginiz yüksek olabilir. Detaycılığınız sayesinde her konuda başarı elde edebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili haberler alabilirsiniz. 22 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor. 22 Eylül’e kadar pozitif ve iyimser tavrınızla hayatınızda farklı bir dönemde olacaksınız. Olumlu gelişmeler yaşadıkça kendinize olan inancınız daha da artacaktır. Spor alanında başarılı bir süreç geçirebilirsiniz. Bu dönem seyahatlere oldukça vakit ayırabilirsiniz.

Şanslı ve olumlu günler: 1-2-10-11-12-20-21-24-25-28-29

Düşük enerjili günler: 13-14-18-19-26-27

Aşkta güzel günler: 10-11-12

Bahsedilen günleri yükselen burcunuza göre takip ederseniz daha net bilgiler elde edersiniz. Yükselen burcunuzun da Ağustos ayı yorumlarını okumayı unutmayınız.

Olumlu günlerinizi değerlendirirken Ay’ın boşlukta olduğu zamanları dikkate almanız gereklidir. Yeni bir şeye adım atmak için uygun zamanlar değildir. Düşük enerjili günlerinizde sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

One thought on “OĞLAK AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oğlak burcu Eylül 2020 aylık burç yorumu

Sal Eyl 1 , 2020
EYLÜL AYI BURÇ YORUMU Bu ay 5 Eylülde Merkür Terazi […]
%d blogcu bunu beğendi: