Oğlak Burçlarıyla Nasıl Kanka Olursunuz?

Uçuk Kaçık Davranmayın

Oğlaklar Otokontrollerini asla kaybetmezler. Kendilerini bu anlamda fazla kasarlar. İtibarlarına gölge düşürecek davranışlar içine girmezler. Yakın çevrelerini de kendileri gibi kişilerden oluştururlar. “Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.” atasözü Oğlakların bakış açısında etkilidir. Çılgın ve kendini kontrol edemeyen kişilerle yakınlık kurarsalar zarar göreceklerini düşünürler. Dolayısıyla bu burçlarla kanka olmak için tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Uçuk kaçık hareketler sergilerseniz onları ürkütürsünüz. Garip ve tatsız şakalar yapmayın Oğlaklara, hiç haz etmezler. Ayrıca saygınlıklarına önem verdikleri için, başkalarının yanında tuhaf ve rencide edici sözler sarf etmemelisiniz onlara.

Güvenilir Olduğunuzu Kanıtlayın

Dürüst ve sözünün eri insanlarla ilişki kurar Oğlaklar. Kendileri gibi yakınlık gösterdikleri kişilerin de sözlerini tutmasını isterler. Sizden herhangi bir şey rica etmişlerse aldığınız sorumluluğu muhakkak yerine getirin aksi takdirde gözlerinden düşersiniz. Başlarını ağrıtan ve iyi niyetlerini suiistimal eden kişilerden uzak dururlar. Bu burçların dostluğunu kazanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bir diğer husus da yalan söylememek. Yalanlarını fark ettikleri kişilere karşı güvenleri sarsılır ve onlarla arkadaşlık kurmazlar. Doğrucu ve samimi olduğunuzu onlara bir şekilde kanıtlayın. Oğlaklar soğuk yapıda olsalar da, zaman içinde güvenmeye başladıkları insanlara sıcaklık gösterirler.

Borcunuza Sadık Kalın

Maddi kaygılar kişiliğinin bir parçasıdır Oğlakların. Ekonomik anlamda bugünü ve geleceklerini garantiye almak isterler. Parasal konularda canlarını sıkan kişileri etraflarında tutmayı tercih etmezler. Bu burçlarla yakın arkadaş olmak için zengin olmak zorunda değilsiniz ancak maddi anlamda onları zor duruma düşürmemelisiniz. Size borç verdikleri takdirde, söz verdiğiniz zamanda geri ödemelisiniz. Belki ayıp olur diye ileriki zamanda istemeye çekinirler ancak paralarını geri alamazlarsa ışık hızıyla sizden uzaklaşırlar. İlişkilerini bitirmeseler bile araya mesafe koyar fazla görüşmezler sizinle. Böyle bir hayal kırıklığı sonrası onlarla kanka olmayı unutun.

Disiplinli ve Dakik Olun

Sorumluluklarını asla ihmal etmez Oğlaklar. İşlerini ertelemez, bugünün işini yarına bırakmazlar. Özel hayatlarını da kariyerleri gibi yönetirler. Planlı programlı yaşar; günlük hayatlarını, belirledikleri kurallar çerçevesinde yaşarlar. Karşılıklı ilişkilerde yakın arkadaşlarından da aynı hassasiyeti beklerler. Oğlaklarla kanka olacak kadar yakınlaşmak istiyorsanız, onların bu disiplinli hayat tarzına uyum sağlamalısınız. Mesela buluşmak için randevulaştıysanız dakik olun, gerekirse evden erken çıkın. Bekletilmek, ekilmek Oğlakların canını sıkar. Disiplinsiz insanlara antipati duyar, onlardan uzaklaşırlar. Ortak bir projeye soyunursanız belirlemiş olduğunuz şartlara uyun. Sorumluluğunuzu eksiksiz yerine getirirseniz, Oğlaklarla kankalığın temellerini atmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oğlak Burcu Kadınıyla Sevgili Olmanız İçin 15 Mantıklı Neden

Cum May 22 , 2020
1. Oğlak burcu kadının öncelikle güçlü bir karakteri vardır ve bu […]
%d blogcu bunu beğendi: