Oğlak Burcu 2020 Yılı

2020 YILI:
Baskı yok, Oğlak! Ama bu yıl, tüm astrolojik gözler senin üstünde.

Satürn, Plüton ve Jüpiter 2020’nin başlangıcında tabelanıza girerken kesinlikle sıcak koltuktasınız. Nasıl dayanıyorsun? İronik olarak, “sert gidip” değil, yumuşatarak, açarak ve kabul ederek. Ters Kanser belirtiniz size nasıl olduğunu gösterir.

Satürn 12 Ocak’ta bir Kanser ay tutulmasından sadece iki gün sonra Plüton’a katılır. Olduğunuz kadar güçlü ve yetkin, sadece kendi başınıza halledebileceğiniz veya başarabileceğiniz çok şey var. Sonunda kendi sınırlarınızı kabul edip başka birinin yardım etmesine izin verirseniz hayatınız nasıl değişebilir?

Cömert Jüpiter de bu yıl üç kez Plüton ile aynı hizaya geliyor ve 29 Haziran’daki ikinci toplantıları Kanser’deki güneş tutulması (20 Haziran) ile burcunuzdaki ay tutulması (4 Temmuz) arasında yer alıyor. Kişisel metamorfozunuza devam ettikçe, zorluklarda bir anlam bulabilir ve olanların en yüksek iyilik için olduğuna güvenebilirsiniz.

Tüm bunlar boyunca bedeninize, zihninize ve ruhunuza sizi destekleyebilmek ve sürdürebilmek için kendinize iyi bakın. İmzanızdaki Jüpiter ve Balıktaki Neptün (20 Şubat 27 Temmuz ve 12 Ekim) arasındaki bir sextile, etkileyici öz disiplininizi kendinizi ve diğerlerini daha büyük bir şefkatle tedavi etmeye yönlendirmenize yardımcı olur.

Bu, yılın ilerleyen saatlerinde, Koç’taki Mars Jüpiter’i (4 Ağustos 18 Ekim), Plüton’u (13 Ağustos, 9 Ekim, 23 Aralık) ve Satürn’ün (24 Ağustos 29 Eylül) işaret. Ev içi işler, bakım sorumlulukları ve hatta tatil planları üzerinde ortaya çıkan çatışmalarla evdeki şeyler biraz gerginleşebilir. Nefes alın ve kendinize hatırlatın: Hepiniz bunda birliktesiniz.

Sonuçta Oğlak, Satürn’ün bu yılki zamanını sizin işaretinizle Kova (öz-değer ve değerler eviniz) arasında böldüğü zaman, gerçekten önemli olan şeylere odaklanma zamanı. Satürn’ün 21 Aralık’ta Kova’daki Jüpiter’le Büyük Kavramı yeni bir 20 yıllık döngüye başlar, bu yüzden sağ ayaktan başlamak istersiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK HAKKINDA GENEL BİLGİLER

Cum Mar 20 , 2020
OĞLAK BURCU Element: Toprak Renk: Kahverengi, Siyah Gün: Cumartesi Cetvel: Satürn En İyi Uyumluluk: Boğa , Yengeç […]
%d blogcu bunu beğendi: