Oğlak Burcu Ekim 2020 Aylık Burç Yorumu

Bu ay uzun vadeli değişimlere doğru gidecek, uzun süredir devam eden konularda ise sonuçlanma yaşayacaksınız. Özellikle Mart ayında ortaya çıkmış, gündeme gelmiş konuların bu ay yeni bir noktaya taşındığına tanık olacaksınız. Hayat akışınızı değiştirecek güçlü yeniliklere gitme zamanı.

2 Ekimde Venüs Başak burcuna geçiyor. Bu transitin etkileriyle süregelen ilişkilerde geleceğe dair konuşmalar yapabilir, ortak kararlar alabilir, ilişkinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Evlilik teklifi, ailelerin tanışması gündeme gelebilir. Sorunlu evlilikler, ilişkiler içinse bu transit, orta yolu bulma, uzlaşma sağlama konusunda adım atmanın sonuç verebileceğinden bahsediyor. İnatçılık ve eleştirellik, ilişkileri çıkmaza sürükleyebilir. Anlayış ve uyum ise huzuru getirebilir.

14 Ekimde Merkür Retrosu başlıyor. Sosyal çevrenizde farklılıklar oluşabilir. Eski dostlarla bir araya gelebilir, daha yakın ilişkiler içinde olabilirsiniz. Yakın dostlarınızla ise zorunlu veya gönüllü dönemsel mesafeleşmeler oluşabilir. Eski flörtler, geçmişteki aşklar bu dönem hatıranıza daha çok gelebilir. Geçmişteki deneyimlere zaman zaman özlem duyabilirsiniz.

16 Ekimde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Yaşamınızda bitiş ve başlangıçları, bir sayfanın kapanıp bir sayfanın açılmasını sağlayacak bu Yeni Ay, özellikle Oğlak burcunun son 10 gününde doğanları önemli ölçüde etkileyecektir. Uzamış davalar nihai sonuca bağlanabilir. Sorunlu ve çıkmaza girmiş evliliklerde nihai kararlar alınabilir. Sağlıklı evliliklerde ise çocuk sahibi olma, ebeveynlik, gebelik haberleri gündeme gelebilir.

Bu tarih civarında ev içinde kazalara, arızalanmalara dikkat etmelisiniz.

23 Ekimde Güneş Akrep burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında daha çok sosyalleşebilir, hızlı flörtler, aşk ilişkileri ortaya çıkabilir. Bu alanlarda geçici deneyimler yaşayabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde ise duygularınızı daha cesurca dile getirme zamanı. Özgüven artabilir fakat bazen egosal tavırlara da kaçabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oğlak Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları

Cts Eki 3 , 2020
Oğlak burcu kadını nasıl etkilenir? Bu kadını etkilemek istiyorsanız, zeki […]
%d blogcu bunu beğendi: