Oğlak burcu Eylül 2020 aylık burç yorumu

EYLÜL AYI BURÇ YORUMU

Bu ay 5 Eylülde Merkür Terazi burcuna geçiyor. Zihninizde, günlük yaşamınızda ve genel olarak hayatınızda ikilemleri yaratacak bu transit, ay boyunca değişken bir ruh hali getirebilir. Sıkılganlıklar artabilir, yaşamınızda yeni bir evreye geçmek isteyebilir, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

9 Eylülde Mars retroya başlıyor, ay boyunca retro olacak. Bu retrodan en çok etki alan burçlardan biri siz olurken, iç dünyanızı çok daha hareketli kılacak. Bu da size zaman zaman cesaret ve aksiyonu zaman zaman öfke ve kontrolsüzlüğü verecek. Bu yüzden ayın geri kalanında kendinizi, tavırlarınızı tekrar tekrar gözden geçirmeli, kendinizle bir iç yüzleşme yaşamalısınız. Bilinçaltı travmaları ve deneyimleri bugünkü eylemlerinizi doğrudan etkiliyor olacak. Bu sebeple karşınıza gelecek olaylara salt deneyim olarak bakmamalı, özünde sizinle ilgili tarafları bulmaya çalışmalı, bilinçaltındaki kodlarınızı çözümlemeye çalışmalısınız.

Aile ilişkilerinde agresyon ve tartışmaları getirebilecek bu retroda, ev içinde gerilim aniden yükselebilir fakat hızlıca çözülebilir. Sorunlara karşı geri dönülmez tepkiler vermek yerine her zaman önce sakinleşmeli ve duraksamalısınız.

Gel gitli ilişkilerde ise bu retro kesin ve net sonuçlanmaları getirebilir. Nihai kararlar verilebilir. Köklü sorunlara sahip ilişki ve evliliklerde ayrılık ve mesafeleşme söz konusu olabilir. Bu ise çoğunlukla sizin kararınız, sizin eylemlerinizle olacaktır.

Yalnızlar ay içerisinde geçmişe gidebilir, geçmişe özlem duyabilir. Yanlış ilişkilerden, zaafların esiri olmaktan, iradesizlikten kaçınmalısınız.

17 Eylülde gerçekleşecek Yeni Ayın etkileriyle bu tarih civarında ani netleşmeler, ani sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Bir özgürleşme, hafifleme olabilir. Bazı aşk ilişkileri bu tarih civarında sonlanabilir. Bu tarih civarında geçmişten gelen kişilerle geçici yakınlaşmalar olabilir.

6 Eylülde Venüs Aslan burcuna geçerek finansal konularda güçlenme durumunu getirecek. Birikimlerden ve riskli yatırımlardan kazançlar gündeminize gelebilir. Finansal konularda şans enerjisi daha güçlü çalışabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oğlak Burcu Ekim 2020 Aylık Burç Yorumu

Per Eki 1 , 2020
Bu ay uzun vadeli değişimlere doğru gidecek, uzun süredir devam […]
%d blogcu bunu beğendi: