OĞLAK BURCU KASIM AYI BURÇ YORUMU

GENEL DURUM

Bu ay kazanç dengenizi kökten değiştirebilecek durumlar ve fırsatlar olabilir. Maddi anlamda kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir zamana girebilirsiniz. Bazı ilişkiler, mevcut koşulların tam tersini yaşayabilir.

11 Kasımda Merkür Akrep burcuna geçiyor. İş hayatındaki değişimlerle birlikte aylık gelirlerinizde değişim yaşıyor olacak, para yönetiminde farklılığa gideceksiniz. Ek gelirler, ek iş ve projeler gündeminizde olabilir. İş hayatında sosyal çevrenizin desteğini görebilirsiniz. Küçük pek çok harcama yaptığınız bir zaman dilimi olabilir.

14 Kasımda Mars retrosu bitiyor. Eylül ayından bu yana aile içi düzen, ev ve yatırımlarla ilgili konulardaki karmaşa bu tarihten itibaren son buluyor. Ev içinde daha huzurlu bir hava hakim olabilir, bir süredir karışıklığa neden olan konular son bulabilir. Yatırım, alım-satım konularında daha sağlıklı ilerleyebileceğiniz bir süreç başlıyor. Ayın ortasından itibaren başarılı yatırımlar, uzun vadede kazanç sağlayacağınız taşınmaz mallar gündemde olabilir.

15 Kasımda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu tarih civarında aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde değişimler yaşıyor olacaksınız. Sosyal ortamlar aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizden biri ile ilişkiniz aşka dönüşebilir. Bir aşk ilişkisini ise arkadaşlığa çevirebilirsiniz. İlişkilerinizde takıntılı düşünce ve tavırlardan uzak kalmaya özen göstermelisiniz.

21 Kasımda Güneş Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren kendi içinizde bir korkuyu yıkabilir, kendi yaşamınıza göre farklı, yeni bir deneyim içinde olabilirsiniz. İşiniz ve kimliğiniz sayesinde geniş kitlelere hitap edebilir, hayallerinizi gerçekleştirme adımları atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK BURCU 2021 Ocak Ayı Burç Yorumu

Cum Oca 1 , 2021
 Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar.  Zor, çok […]
%d blogcu bunu beğendi: