Oğlak burcu Temmuz 2020 aylık burç yorumu

Aylık Burç Yorumu

Bu ay çevrenizdeki insanların baskıları ve sizi yıpratmak istemeleri canınızı sıkabilir. Özelikle yakın akrabalarınızın aç gözlülüğü sizi çok yoracak. Ayın ortası gibi isyan bayrağını çekip akrabalarınızla karşı kaşıya gelmeniz olası.Kazançlarınızın azalmasının sebebi onlar değil aslında insanların hayatınıza müdahale etmesine müsaade ettiğiniz için buna siz sebep oluyorsunuz. İstikrarlı olursanız tekrar eski halinize döneceksiniz. Eğitim ve iş hayatınızda karşınıza bir zorluk çıkacak ama bunu çok kolay atlatacaksınız.

Aşk Yorumu

Evli olan oğlakların eşleriyle baş başa verdiği ve geçmişte yaşadıkları sıkıntıları sildiği bir dönem olacak. İkinizde sizi yıpratan şeylerden uzaklaşmak istediğiniz için bu ay birbirinize tutkuyla bağlanacaksınız.

Kariyer yorumu

Şirketiniz ya da iş yerinizde büyük projeler ve anlaşmalardan bu ay uzak durun. Aklınızdaki her fikri ya da projeyi herkesle paylaşmayın. Projelerinizi rakip şirketlerde görmeniz olası. Finansal kaynaklarınızı emanet ettiğiniz kişilerin uyarılarını dikkate alın. Dış ticaretle ilgileniyorsanız bu ay çok güzel kazançlar elde edeceksiniz.

Sağlık Yorumu

Bu aralar sağlıkla ilgili alacağınız tıbbi müdahale kararını ötelemeniz önemli. Kimseyle tartışmamaya özen gösterin. Bu ay çok kolay gerilecek ve ani öfke patlamaları yaşayacaksınız, dikkat. Daha önce tedavisine başladığınız bir rahatsızlık var ise şifa bulacağınız bir aydasınız. Her ay gibi bu ay da spora başlama kararı aldınız. Ama bu ay gerçekleştireceksiniz. Bu ay sağlıklı yaşamak için uğraşlar vereceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Cum Tem 31 , 2020
OĞLAK AĞUSTOS 2020 AYLIK BURÇ YORUMU Ağustos ayına başladığınızda enerjiniz yüksek […]
%d blogcu bunu beğendi: