Oğlak Haftalık Burç Yorumu

30 Mart Pazartesi Haftası

Hiç şüphesiz duygusal, hatta dönüştürücü bir zaman geçiriyorsunuz, Oğlak burcu. Ancak şanslı Jüpiter’in işaretinizde güçlü Plüton ile eşleştiği 4 Nisan’ı dört gözle bekleyebilirsiniz. İşletmenizle veya kişisel hedeflerinizle ilgili başarılı sonuçlar elde etmeye odaklı ve usturaya odaklanmış hissedeceksiniz ve bunun mümkün olduğunu biliyorsunuz. Dahası, bu, gezegenlerin sizin tarafınızda olduğu özellikle şanslı bir an gibi hissedebilir. Dünle aynı olmayacaksınız, ancak bu bir kutlama nedeni olabilir.

Ve 4 Nisan’da, günlük rutin evinizin altıncı evindeki romantik Venüs, ikinci gelir evinizdeki görev yöneticisi Satürn’e uyumlu bir üçlü oluşturur. Ve çabalarınızı ve bir gelir kaynağına olan bağlılığınızı artırmanız için zemin hazırlar. Yolunuza devam etmek için kalbinize ve sezginize güvenebilirsiniz.

 Aşk hayatınız bu günlerde kesinlikle olaylı. Bekarsanız, Venüs romantizm sektörünüzü Cuma gününe kadar sürdürmeye devam eder ve yeni biriyle bağlantı kurup nereye gidebileceğini görmeniz için en iyi zaman olur. Eğer bir ilişkiniz varsa, o zaman siz ve sevgiliniz bir bebek denemeyi ciddi olarak düşünüyor olabilirsiniz – duyurmak için bebek haberleri bile olabilir! Cuma gününden sonra, siz ve tatlım birlikte yaşamın ayrıntılarına odaklanacaksınız. Bir şekilde evin etrafındaki işleri romantik hale getireceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMU

Paz Nis 5 , 2020
GENEL DURUM Nisan ayı, özellikle kendi özel işleri ya da […]

You May Like

%d blogcu bunu beğendi: