OĞLAK HAKKINDA GENEL BİLGİLER

OĞLAK BURCU

Element: Toprak

Renk: Kahverengi, Siyah

Gün: Cumartesi

Cetvel: Satürn

En İyi Uyumluluk: Boğa , Yengeç

Şanslı Sayılar: 4, 8, 13, 22

Tarih aralığı: 22 Aralık – 20 Ocak

OĞLAK ÖZELLİKLERİ

Güçlü yönleri: Sorumluluk sahibi, disiplinli, öz kontrol, iyi yöneticiler

Zayıf Yönler: Herkesi kendisi gibi bilen, affetmeyen, inatçı, her şeyin en kötüsünü bekleyen

Oğlakların değer verdikleri: Aile, gelenek, müzik, sade durum, kaliteli işçilik

Oğlak, zamanı ve sorumluluğu temsil eden bir işarettir ve temsilcileri gelenekseldir ve genellikle doğası gereği çok ciddidir. Bu bireyler, hem kişisel hem de mesleki yaşamlarında önemli ilerlemeler sağlayan bir iç güdüye sahiptirler. Kendini kontrol etmede ve yol göstermede üstüne yoktur. Sağlam ve gerçekçi planlar yapar. Yöneticilik onların doğasında var. Hatalarından ders alıp deneyimlerine ve uzmanlıklarına güç katarak zirveye çıkarklar.

Satürn Oğlak’ın egemen gezegenidir ve bu gezegen her türlü kısıtlamayı temsil eder. Etkisi, bu insanları pratik ve sorumlu hale getirir, aynı zamanda soğuk, uzak ve affetmez, suçluluk hissine eğilimli ve geçmişe dönük olurlar. Kendi yaşamlarını daha hafif ve daha olumlu hale getirebilmek için affetmeyi öğrenmeleri gerekir.

OĞLAK AŞK

Oğlak burcunun dikkatini ve kalbini kazanmak kolay değildir, ancak duvarları kırıldığında ve kalbinin içine girildiğinde ömür boyu bağlı kalırlar. böylesine derin bir duyguya kapılan oğlak hiçbir zaman vazgeçmiyecektir.  Duyulan sevgi kelimelerden ziyade eylemlerle olur. Yeter ki siz ona kendinin değerli olduğunu hissettirin.

Kişisel hedeflerine döndüklerinde, her ne olursa olsun, Oğlaklar sevdikleriyle ilişkilerinde şefkat ve duygudan yoksun olabilirler. “Normal” bir yaşamın kesin kolaylığı, tam bir özveri ile verecekleri bir şeydir ve eşleri onlara güvenebilecek, onları herhangi bir kişisel çaba için bir basamak taşı olarak kullanabilecek ve sürekli bir eğilim ile kalıcı bir bağa sahip olacak. büyüme. Yine de, bu çok fazla ödün vermek isteyen biri değil ve daha önce hiç çözülmediği veya sadece çözülmesi için bir sorun yaratma ihtiyacı gibi görünüyor.

OĞLAK ARKADAŞLIK VE AİLE

Arkadaşlık

Oğlak, akıllı, istikrarlı ve güvenilirdir ve bu, temsilcilerini sadık ve son derece iyi arkadaş yapar, hayallerine giderken size çok yardımcı olurlar hiçbir fedakarlıktan kaçınmazlar. Çok fazla meraklı soru sormayan, sınırların nerede durduğunu bilen, aynı zamanda liderlerini takip edecek kadar sıcak, açık yürekli ve sadık insanlar tarafından çevrelenmeleri gerekiyor. Bu yaşamda çok fazla arkadaş toplamayacaklar, ancak onları her zaman huzurlu, zeki ve dürüst hissetmelerini sağlayanlara döneceklerdir.

Aile

Aile geleneklerini tam olarak anlayan birisidir. Oğlaklar geçmişlerinden ve çocukluklarından her şeye bağlı hissederler ve bir tatil veya doğum günü mevsimi yaklaştığında bu anıları ortaya çıkarmayı severler. Bu, evlerinde baskınlığı olan tipik bir çatışmanın işaretidir, babaları ve bu kişinin yıllar boyunca kendi imajını oluşturma şekli son derece önemlidir. Ebeveynler olarak sıkı ama adil olma eğilimindedirler

OĞLAK KARİYER VE PARA

Oğlaklar kendileri için yüksek standartlar belirleyecek, ancak dürüstlük, özveri ve azim onları hedeflerine götürecektir. Tüm diğer şeylere sadakat ve sıkı çalışmaya değer verirler ve entelektüel olarak daha düşük olsalar bile bu niteliklerle olan ilişkilerini yakın tutarlar. Konsantre ve becerikli, o işi yapana dek uğraşır, ve asla pes etmez. Yönetim, finans, programlama ve hesaplamaları içeren işlerde çok iyidirler. Geleneğe, devlete ve içinde yaşadıkları sisteme çok önem verir bir Oğlak, tüm evrak işlerine mükemmel bir şekilde, belgelerinin temiz ve dosyalarının kusursuz bir şekilde düzenleme yeteneği vardır.

Para, oğlaklar için gerçekten çok önemli yere sahip kendilerini her zaman güvende tutmak isterler ve borçları olabildiğince erken ödemerler. Geleceği düşündükleri icin tasarruf ederler ve bu birikimi en iyi şekilde değerlendirmek isterler.  Ancak gerçek başarının sadece uzun vadede geleceğini de biliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK VE KOÇ UYUMU

Cum Mar 20 , 2020
OĞLAK VE KOÇ DUYGULARI Onların problemleri, birbirlerini anlamaları biçimindedir. İlişkilerinin başlangıcında, her […]
%d blogcu bunu beğendi: