Oğlak Kadını

Oğlak burcun kadını toplumda çok beğenilen zarif insanlardandır. Aynı zamanda akıllı bir kadın olduğundan kimseye kolay kolay güvenmez çünkü geçmişte en güvendiklerinden aldığı darbeler onu bu hale getirdi. Gerçekçi olan bu Oğlak kadını, Oğlak erkeklerinden daha temkinli ve kuşkucudur.

Oğlak kadını havalılıktan, saygısızlıktan ve cahillikten hiç hoşlanmaz. Seçtiği insanlar kültürlü ve zeki olmak zorunda. Oğlak burcu kadınından ideal iş kadınları çıkar. Seçtiği işte başarıya hemen kavuşur, çünkü enerjik, hırslı ve detaycıdır.

Oğlak burcu kadını evliliğe de bir iş gözüyle bakar. Bu yüzden evliliğinde planlı bir hayatı olur. Her şeyi kolaylıkla idare edip planlı bir yaşam için mantıklı önlemler alır. Bu kadın paralı bir eş yerine kibar, nazik ve entelektüel birini arar. Oğlak kadını eşini destekler, onun yükselmesi için tüm gücünü kullanır. Uyuşmasa da eşinin yakınları, dostları ile arkadaşlık etmeye çalışır.

Oğlak kadınların da esrarengiz bir hava vardır. Bu da erkeklere çekici gözükmesini sağlar. Mantığıyla hareket eden Oğlak kadını için dostluk çok önemlidir. Gezmeyi ve eğlenceyi çok seven Oğlak kadını gürültülü yerler yerine sessiz ve sakin yerleri tercih eder. Hayata büyük ilgi duyar, meraklıdır. Etrafında olup bite heryeşi bilmek ister. Espri konusunda da pek anlayışlı değiller öyle her espiriyi kaldıramaz.

Oğlak kadını çok detaycıdır ufacık şeylerden koca koca anlamlar çıkarıp günlerce kendini mahvedebilir. Kendi kendine dert çıkaran tek canlı muhtemelen Oğlak kadınıdır..

Oğlak kadını hayalci olmadığı için mantığına güvenir ve gerçekçidir. Daima sade ve zevkli şeyleri seçer. Kendisine yakışanı giyer kimin ne düşündüğü asla umrunda olmaz. Oğlak kadınının vücudu oldukça güzeldir ve saglıklıdır.

Bu kadın üstün bir eş arayışındadır. Arzu ettiğine kavuşursa çok iyi bir eş ve ev kadını olur. Kendisini sevdirir, ama baskı altında tuttuğu hisleri yüzünden sevmesi zordur, sevgisini kolay kolay kimseye göstermez. Buna rağmen birisine bağlanırsa o kişiden kolay kolay kopmaz.

OĞLAK KADINLARININ KIYMETİNİ BİLİN ARTIK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Cum Ara 17 , 2021
Oğlak Burcu Günlük Yorumu Genel Durum Bugün, önceliklerinizi belirleme konusunda […]
%d blogcu bunu beğendi: