OĞLAK VE AKREP UYUMU

OĞLAK VE AKREP DUYGULARI

Bir Akrep ve Oğlak arasındaki ilişkideki en büyük sorun, duygusal temaslarıdır. Çünkü her ikisi de duygusal sorunları olma eğilimindedir. İlişkilerine başladığında, her ikisi de ayaklarıyla sağlam bir şekilde yerde basan, gerektiğinde güçlü ve kararlı olan insan izlenimini verecektir. Bunun, başlangıçta her zaman güçlü oldukları kişi olma beklentisini ortaya çıkardığını fark edecekler. Kendilerine bir şeyleri zorlamalarını sağlamak, sadece herhangi bir zayıflık göstermekten kaçınmaya hazır değiller. Duygusal dengeyi bulmak için yaşam hedeflerinden daha da ileri gitmeye zorlanmamaları için çok derin, duygusal bir anlayışa ihtiyaç vardır.

OĞLAK VE AKREP GÜVEN

Akrep’in güvenebileceği bir burç varsa ise o , Oğlak burcudur . Oğlak temsilcileri koşullar ne olursa olsun doğruluktan yana oldukları için akrep burcu tarafından taktirle karşılanır. İlişkilerine olan güven eksikliği, samimiyet eksikliğinin bir sonucudur, çünkü birbirlerine güvenip güvenmediklerini anlayacak kadar derin hissetme yeteneklerinden yoksundurlar. Her bir ortak kendi güvensizliklerini ayrı ayrı ve samimiyet kurmak için duygusal bir çaba ile uğraşırsa bu iş çözülebilir.

OĞLAK VE AKREP İLETİŞİM VE AKIL

Bu etkileşimde hafif veya kolay bir şey yoktur ve birbirlerinin zihin derinliğini ve hayat hakkında belirli bir “etrafta dolaşan” görüşü anlasalar da, nadiren gülecek, dans edecek ve birlikte eğleneceklerdir. Bunun ihtiyaç duydukları bir şey bile olmadığını düşünebilirler, ancak herkesin biraz eğlenmesi ve gülümsemesi gerekir, yoksa hayat anlamının çoğunu kaybeder. Karanlık mizah durumlarını her geçen gün tadını çıkarabilir ve aynı arkadaşlara sahip olmaları durumunda birlikte hayattan zevk almaları çok daha kolay olacaktır. Akrep’in yaptığı tüm dostluklar, yeterince saygı duyulduğunda. Oğlak’ın yardımıyla uzun vadeli olur ve bu onları seven insanları anlamakla dolu harika bir çevre inşa etmelerine yardımcı olabilir.

Genel olarak, birbirlerinin sessizlik ihtiyacını alırlar ve her biri açılana kadar birbirlerine sabırla yaklaşırlar. Bu, birlikte olduklarında ortaya çıkan tüm olumsuz inançları kontrol etmeyi öğrenmeleri durumunda, çok uzun süre dayanan saygılı bir iletişim ve entelektüel anlayış için kapıyı açabilir.

OĞLAK VE AKREP DEĞERLERİ


Bu çiftin değerleri Venüs ile bu kadar zor bir ilişki ve değer teriminin kendisi ile izlemek gerçekten ilginç. Akrep, Venüs’ün zararının işaretidir ve Oğlak, içine çok fazla suçluluk getirir. Bu nedenle değer kombinasyonları temel olarak suçluluk duygularına ve hiçbir şeyin yeterince iyi olmadığı duygusuna dayanır. Bu onların daha iyi olmaları için iyi bir motivasyon olsa da, her gün, her ikisinin de yeterince iyi olduğunu keşfetmeleri gereken sağlıklı ve sevgi dolu bir ilişkiyle uğraşmak oldukça zordur.

OĞLAK VE AKREP PAYLAŞIMLI FAALİYETLER

Akrep ve Oğlak birlikte büyüklük için çaba gösterecek. Kendileri için istedikleri dünyayı inşa etmek için enerjilerini yapıcı şeylere odaklayacaklar. Burası her zaman gökkuşağı ve tek boynuzlu atlarla en mutlu, neşeli bir yer değildir. Ancak gerçekçi, pratik ve en önemlisi kişisel gelişim için iyidir. Geçmişe girmeye başlarlarsa, açık bir nedenden dolayı ihtiyaç duymasalar bile ortak tedaviyi açıklayıcı bulabilirler. İçlerinde gerçeği, ne olursa olsun kazma ihtiyacı vardır. Bu onların yapmak istedikleri şeyden şüphe etmeden birlikte kaliteli zaman geçirmelerini kolaylaştıracaktır.

ÖZET

Akrep ve Oğlak ilişkisi, her iki ortağın da gerçeği araması, aile ağacının altında kalması ve çözülmemiş herhangi bir borçla başa çıkması için ilham verici olabilir. İkisi de derindir ve hiçbir şeyi hafife almazlar ve bu, uzun süre devam edebilecek bir ilişki için güçlü bir temel oluşturmalarına yardımcı olur. Bununla birlikte, bu kesin şey ilişkilerini çok karanlık ve duygusuz hale getirebilir, hem üzüntü hem de depresyon durumunda çekebilir veya sadece başka biriyle ışık arama gereksinimlerini uyandırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK VE YAY UYUMU

Çar Mar 25 , 2020
OĞLAK VE YAY DUYGULARI Yay ve Oğlak, Oğlak’ın onları tamamlamak için […]

You May Like

%d blogcu bunu beğendi: