OĞLAK VE KOÇ UYUMU

OĞLAK VE KOÇ DUYGULARI

Onların problemleri, birbirlerini anlamaları biçimindedir. İlişkilerinin başlangıcında, her ikisi de ilerlemesi için biraz çaba harcandıktan sonra olabilecekleri biri olarak diğer kişinin imajına sahip olacaklar. Sorun şu ki, burada kimse değişmek istemiyor. Duyguları, sahip oldukları bu ilk görüntüye kolayca bağlanabilir, ancak gerçekçi olmayabilir. Bu tam olarak anlayış eksikliği dediğimiz şeydir, çünkü bu ikisi birbirlerinin sahte imajına aşık olabilir ve birbirlerini değiştirmek için ısrarcı olabilirler.

Onların problemleri gerçekten birbirlerine karşı duygu eksikliği değil (meselelerini Mars / Satürn doğasını göz önünde bulundurarak kolayca duygusal engelliliğe katkıda bulunabilirsiniz), ancak birbirlerini anlama ve kabul etmeme. Genellikle inatçı ve dar fikirlidirler, olası kişisel özelliklerin sınırlarına uyandan farklı bir şey olduğunu görmek için düşünürler.

OĞLAK VE KOÇ GÜVEN

İkisi de aşırı uçlarda ve “ya hep ya hiç” türünde olduklarından, birbirlerine güvenmeleri kolay olacaktır. İlişkilerinin diğer alanlarında derin yanlış anlaşılmalar olsa bile, nadiren birbirlerinin güvenine ihanet ederler. Bu, kolayca kabul edilebilecekleri bir şey, çünkü birlikte olduklarında, aralarında değerli olması gereken şeyler hakkında farkındalıklarını kaybediyorlar gibi görünüyor.

OĞLAK VE KOÇ İLETİŞİM VE AKIL

Oğlak ve Koç burcu Mars’ı yücelttiği için, konuşmalarını taşıyıcı hedefleri, işteki başarılar ve fiziksel aktivite ile temas halinde tutmalıdırlar. Bunun dışında konuşacak çok şeyleri yok.

Bir Oğlak ortağı nadiren dinler genelde kendi bildiğini yapar, Koç ortağının kendi görüşlerine sahip olmasına ve yararlı veya pratik olarak değer vermesine izin verecektir. İnisiyatiflerine ve enerji seviyelerine kesinlikle saygı gösterecek olsalar da, Koç’un geri kalanı davranışının çoğu konuda kabul edilemez. Yani Oğlakğın ayakları yere basar ve rasyonel durumu ölçme yeteneğine sahiptir, bunlar inceliğini ve dayanıklılık hatta onların idiotism ait eşlerinin eksikliği konusunda kendi sakin görüşüne üzerinde tutacaktır. Bunun bir Koç için ne kadar can sıkıcı olabileceğini hayal edebilirsiniz, özellikle de güçlü sınırlar koyma ve mümkün olan her şekilde saygı duyulması gereken tutkulu ihtiyaçlarını göz önünde bulundurursanız.

Öte yandan, Koç’un Oğlak partnerine hiç sabrı yoktur. Sıkıcı görünürler ve her şeyi ciddiyetle yaptıkları için Koç burcu bunu kaldıramaz. 

Her ikisi de bir şekilde yanlış olacak, çünkü doğru kişi veya motivasyon aracı geldiyse her ikisinin de ne olabileceğini anlamaları gerekecektir. Sorun şu ki, bu anlamsız ego savaşında sıkışıp kalabilirler, ikisi de yorulana kadar başka bir ilişkiyi bir daha düşünmeyeceklerdir.

OĞLAK VE KOÇ DEĞERLERİ

Her ikisi de bağımsızlığa, açıklığa ve dürüstlüğe değer verir ve genel olarak onların değerler sistemi, ilişkilerine sorun getiren şey değildir. Çoğunlukla, çevrelerindeki insanların ciddi görüşüne gelince zıt kutuplardırlar. Sahip oldukları sorun, bazı değerleri paylaştıkları gerçeğine dayanan gerçekçi olmayan beklentilerdedir.

Koç, birinin dayanma yeteneğine ve olası tüm kişisel engelleri aşma yeteneğine değer veriyorsa, bu kişi olmaya hazır oldukları veya kontrol sahibi olmaları gerektiği anlamına gelmez. Benzer şekilde Oğlak, bazı insanların hızına ve odaklanmasına değer verebilir, ancak bu, daha hızlı olmak için derinliklerini veya dikkatlerini detaylara tehlikeye atacakları veya derin psikolojik ihtiyaçları yalnızca bir hedefe odaklanmak için gözetimsiz bırakacakları anlamına gelmez.

OĞLAK VE KOÇ ORTAK FAALİYETLERİ

Oğlak bazen Koç’un sabah 6’da neden koşmak istediğini anlamıyor. Koç Oğlak’ı neden bütün geceyi son derece sıkıcı bir şey yaparak harcadığını anlamıyor. Koç’un anlamadığı şey, Oğlak’ın vücutlarının zaman zaman dinlenmek ve dürtü üzerinde hareket etmek için bedenlerinin fiziksel ihtiyacını anlamadığı için bunu yapar.

Fiziksel hareketi içerdiklerinde her ikisi de sevdikleri etkinlikleri kolayca bulabilirler. Her ikisinin de bedenlerine ve günlük alışkanlıklarına dikkat etmesi gerekir, bu yüzden her gün aynı anda aynı fiziksel aktiviteye sahip olmaları iyi olur. Bu şekilde birbirlerini motive edecekler – Koç Oğlak’ın enerjisini artıracak ve Oğlak, ortak çabalarına dayanacaktı. Bu, tüm ilişkileri için harikalar yaratabilir, çünkü bu tür temel faaliyetlerle birbirlerinin doğalarını daha iyi anlayabilirlerdi.

ÖZET

Bu kolay bir ilişki değil. . Bu yüzden ilişkiyi mümkün olan en iyi şekilde mahvetmek için bir rekabet gibi görünebilir. Kimin kazanacağını söylemek zor, çünkü ikisi de çoğu zaman berbat hissedecek ve sonunda ayrıldıkları için rahatlayacaklar. İnatla birbirlerini bırakmayacak kadar çok sevdiklerine karar verirlerse, her ikisi de gelecek yıllardır başlarını duvarlara çarpacaktır.

Tek başarı şansları koşulsuz saygı ve görüş ve beklentilerinin genişliğidir. Birbirlerini gerçekten tamamlayabilirler, ancak yalnızca birbirlerinde iyi görünecekleri ve birbirlerinin niteliklerini vurgulayacakları bir senaryoda. Eğer bir araya geldiler ve hikayeleri ne olursa olsun, birbirlerinin eksikliklerini aramak yerine birbirlerinden öğrenebilecekleri şeyleri düşünmeli ve her zaman birbirlerinin işlerinden uzak durmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK VE BOĞA UYUMU

Paz Mar 22 , 2020
OĞLAK VE BOĞA DUYGULARI Birbirleriyle duygusal doyum bulacaklarını kesin olarak söylemek […]
%d blogcu bunu beğendi: