OĞLAK VE TERAZİ UYUMU

OĞLAK VE TERAZİ DUYGULARI

Terazi ve Oğlak arasındaki ilişkide uzlaşmanın en zor yanı, duygularına yaklaşma yollarıdır. Terazi, Venüs’ün yönettiği bir burçtur ve duyguları doğal olarak gelir. Ancak doğalarının ciddiyeti ve korktukları diğerlerinin yargısı nedeniyle genellikle kısıtlanır ve geri çekilir. Oğlak hayatında tüm duyguları kabul etme görevine sahiptir ve çoğu durumda aydınlanmadığı sürece Terazi’yi tutan bu yargı gücü olacaktır. 

Bu, birbirlerine nasıl hissettiklerini ve hala saygı duyduklarını göstermek için çok çalışmak zorunda olan bir çift. Oğlak burcunun duygusal doğası onları birçok kişi için uzak kılar, ancak duygularını reddetmeye başlar başlamaz Terazi için tamamen dokunulmazdır. Burada yapılabilecek tek şey, tüm duygularına bir saygı ve kabul noktası bulmaktır. Birbirlerinin bir şeyleri kırmasına, sinirlenmesine, ağlamasına veya hislerine teslim olmasına izin verirseler, sevgilerini doğru ve anlaşılacak bir şekilde ifade etmenin bir yolunu bulabilirler.

OĞLAK VE TERAZİ GÜVEN

Terazi ve Oğlak ilişkisindeki garip bir şey, aralarında gerçekten yüksek bir güven düzeyidir. Terazi bazen şüpheli güdülere sahip olsa da, bir Oğlak ortağı onları tamamen. Satürn’e yöneltecek ve olası bir yalanın en küçük bakışında suçlu hissedecektir. Oğlak başından beri çok katı olduğunda, Terazi partnerinin eylemlerinin sonuçlarının yetersiz, yargılanması ve hatta korkmasını hissetmesi olası tek sorun. Bu, ilişkilerini dürüstleştirebilir, aslında saklanacak bir şey olmadığı için değil, Terazi ortağı gizliliklerini koruyarak kendilerini koruma ihtiyacı hissettiğinden.

OĞLAK VE TERAZİ İLETİŞİM VE AKIL

Terazi’nin bu kadar inatçı olduğunu söyleyemeyiz. Ancak kendilerini bir Oğlak ile ilişki içinde bulduklarında, aniden dikleşir ve bazen konuşmak imkansız hale gelir. Terazi Satürn’ün yüceltilmesi nedeniyle Oğlak’ı sevmesine rağmen, bu en sıra dışı şekilde gösterilir, çünkü insan dışı konuşma ihtiyacını hissediyorlar. Bu, kazananlar veya kaybedenler olmadan uzun bir savaş olabilir. Sadece iki kişi etraflarında kimseye açık olmayan nedenlerle her zaman birbirleri arasında duvarlar inşa ederler.

Anlamalarının önündeki en büyük engel, ait oldukları öğelerdir. Hava ve Dünya birbirinden çok uzaklar ve bu ortaklar için hayattaki herhangi bir konuda birbirlerine nasıl ulaşacakları belli değil. Yine de, her ikisinde de, çok ilginç tartışmalara sahip olmak ve birbirlerini her sonraki tartışma için daha iyi bir temel oluşturmak için motive edecek kadar derinlik ve anlayış sağlayabilecek bir ihtiyat vardır. Eğer zihinsel ilişkilerinde rasyonel kalırlarsa, diğer burçların anlayamayacağı kadar çok eğlenebilirler.

OĞLAK VE TERAZİ DEĞERLERİ

Terazi ve Oğlak’ın paylaştığı en önemli değerler, zamanın değeri ve sorumluluk almaktır. Bu, farklılıkların ve karşıt tutumların, değerlerin veya inançların üstesinden gelmelerine yardımcı olabilir, çünkü bu ortakların her biri birbirlerine karşı sahip oldukları sorumlulukları anlamaya hazır olacaktır. Hava ve Dünya’nın işaret ettiği gibi, her ikisi de kendi yollarında oldukça belirgindir, Terazi ve Oğlak, kelimelerin ve eylemlerin değerinde büyük farklılıklar gösterir. Terazi iletişim kuracak ve akıllarının en büyük varlığı olduğunu düşünecek, Oğlak ise sonuçların maddi dünyada ortaya çıkıp çıkmadığını gerçekten umursamayacak. Bu, Terazi ortağı için toprak bulmak için iyi bir eğitimdir, ancak genellikle romantik bir ilişkide hiçbiri için hoş olmaz.

OĞLAK VE TERAZİ ORTAK FAALİYETLERİ

Bu ikisinin birlikte yapabileceği en iyi şey dünyanın geri kalanına sıkıcı olmak. Yaratıcı veya ilham verici bir şey için çaba harcamadan sıkı çalışma ve tembel dinlenme durumu ile ilişkilerinden arınmış olmaları için büyük bir şans var. Tutkularını aydınlatır ve evden çıkmalarını ve eğlenceli bir şeyler yapmalarını sağlayacak haftalık bir rutin oluşturmaları gerekir.

ÖZET

Bir Terazi ve Oğlak partneri arasındaki ilişkiyi tanımlamak için en iyi kelimeyi seçmek istersek, şunu söylemeliyiz – zor. Bu, birlikte olma zahmetinden hoşlanmayacakları veya çok uzun süre bir ilişkide kalmayacakları anlamına gelmez, ancak bu kesinlikle diğer birçok burcun gireceği bir bağ değildir. Oğlak tarafından başlatılan, ancak Terazi tarafından kolayca devam ettirilen duygusal değere saygı. Birbirlerinin duygularını paylaşmak, göstermek ve anlamak için bir yol bulurlarsa, her ikisi de aklının alamayacağı bir noktaya gelebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK VE AKREP UYUMU

Çar Mar 25 , 2020
OĞLAK VE AKREP DUYGULARI Bir Akrep ve Oğlak arasındaki ilişkideki en […]
%d blogcu bunu beğendi: