OĞLAK VE YAY UYUMU

OĞLAK VE YAY DUYGULARI

Yay ve Oğlak, Oğlak’ın onları tamamlamak için karşı burçlar gibi birine ihtiyaç duyması nedeniyle paylaşılan bir duygusal dil bulabilir ve Yay , Jüpiter’in yüceltildiği bir yer olarak bu işaret olma eğilimindedir. Burası kalbinin buluştuğu yerdir ve bir gerçekçi yaygı beklentisi olmadan bir Yay’a yeterince inanç varsa, derinden aşık olabilirler. Bir Yay’ın Oğlak’ın ihtiyacı olan yumuşak, hassas bir kişi olma ihtimali küçüktür, ancak bu, farklılıklarını yeterince yakından ve anlayarak üstesinden gelinebilir.

OĞLAK VE YAY GÜVEN

Yay’ın, başkaları ile ilişkileri söz konusu olduğunda zodyakın en dürüst üyelerinden biri olduğu doğrudur, ancak nadiren kendileriyle tamamen dürüsttürler. Oğlak bunu hissediyor ve değişmemiş gibi görünen iç dürüstlük eksikliğini kabul ediyor. Buradaki sorun, Oğlak burcunun Jüpiter’in düşüşünün işaretidir ve bu Yay’ın hükümdarı ve geleneksel Balık hükümdarıdır. Oğlakta yaşam büyüsü ve belirli bir yöne götüren inançlar kaybolmuş gibi görünüyor. Kesin olarak, sonuç veren şeylerin rasyonel akılları ve sıkı çalışmaları olduğunu bilirler. Yay gibi biri onlara inançların gerçekliğini yarattığını ve iyi bir sonuca inanmanın, koşulların tüm ağını olumlu bir şekilde etkilemenin yeterli olduğunu nasıl açıklayabilir? Bu sorun güven ile ilgili bir soruna geliyor, ama aslında bundan çok daha derinlere iniyor.

OĞLAK VE YAY İLETİŞİM VE AKIL

Bir Yay ve bir Oğlak, inanç sistemleri üzerinde bir savaşa girmezlerse, birbirlerini anlamakta zorluk çekmeyebilirler. Yay Oğlak’ın yüzüne kesinlikle bir gülümseme koyacak iyimser bir gülümsemeye sahiptir. Yay’ın bu ateşli, yaratıcı fikirlerinin Oğlak’ın pratik yaklaşımıyla temellerini bulması çok daha kolay olacaktır. Yeterli saygıyla, bu bir vizyoner ile bir inşaatçıyı birbirine bağlayan bir çift ve gerçekten birlikte yapamayacakları hiçbir şey yok. Eğer birbirlerinden bir değişiklik beklemiyorlarsa, son derece zihinsel olarak uyumlu olmaları muhtemeldir.

Bu temastaki en güzel şey, tamamlayıcı koruyucu rollerinde. Bu burçların her ikisi de korumayı temsil eder. Yay en büyük fayda sağlayan tarafından yönetilir ve Oğlak bizim çitimiz, dış dünyaya olan kabuğumuz olarak. İşlevsel bir çekirdek oluşturmayı başardıklarında, bunlar asla kimsenin ilişkilerini etkilemesine izin vermeyebilirler. Müdahale etmeye, karışmaya ve diğer insanlardan herhangi bir saygısızlığa izin vermeyecek birini arıyorlarsa, bu ilişki en iyi seçim olabilir.

OĞLAK VE YAY DEĞERLERİ

Bu ortakların üzerinde hemfikir olduğu önemli bir şey var ve bu zekanın değeri. Yay her zaman birlik, sentez ve bu evrensel gerçeği arayan, felsefe ve öğrenmeye odaklanmış zihinsel bir burçtur. Oğlak, bilgiyi kullanan pratik bir araç olarak Yay’ın mantıksal devamıdır. Birbirlerini aptal bulmazlarsa, aynı dalga boyunda çok fazla sorun yaşamadan tıklayacaklar. İlk bakışta belirgin olmayan belirli bir derinlik ve merak paylaştıklarını keşfedecekler. Yine de, değerlerinin çoğu büyük ölçüde farklıdır ve ihtiyaçları genellikle çok uzaktır. Bunlardan biri özgürlük, genişlik ve yaratıcılığa değer verirken, diğeri pratiklik, sorumluluk ve odaklanmaya değer verir.

OĞLAK VE YAY ORTAK FAALİYETLERİ

Bir Yay’ın sıkıldığını ve Oğlak partnerinden kaçmak isteyeceğini düşünsek de, çoğu durumda bu gerçekleşmez. Güneşleri arasındaki ilişki eksikliği, belli bir saygısızlık ile bağlarının kurulmasına yardımcı olur. Bu onları bir Yay’ın Oğlak partnerini her zaman buluşmak istedikleri dünya dışı bir şey olarak ilginç bulduğu bir duruma sokar. Birbirleriyle gerçek bir merakla ilgilenecek kadar farklıdırlar ve bir Yay her zaman yeni bir şey denemeye hazırdır. Oğlak muhtemelen Yay’ın önerdiği çocukça aktivitelerin çoğunu reddedecektir. Ancak onlarla konuşmak eğlenceli hale gelir ve bu girişimlerde kahkaha ve sevinç tufanı vardır. İkisi de yeterince zeki ve farklılıklarının var olduğunun farkındalar, bu da tüm hikayelerini her ikisi için de çok heyecan verici ve canlandırıcı hale getiriyor.

ÖZET

Bu sizin ideal ilişkiniz değildir ve her ikisi de hayatlarının geri kalanında kalmayı seçtikleri nadiren olacaktır. Yine de, farklılıklarını anlama ve kabul etme, her iki ortak için de canlandırıcı ve eğlencelidir ve birlikte uzun süre iyi vakit geçirebilirler. Bir Oğlak bunu yapmaya karar vermedikçe çok fazla istikrarı tahmin edemeyiz, ancak Yay’ın yüzündeki gülümseme ve eşlerini güldürme yetenekleri, her ikisinin de ihtiyaç duyduğu sürece bağları güçlü olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

OĞLAK VE KOVA UYUMU

Çar Mar 25 , 2020
OĞLAK VE KOVA DUYGULARI Oğlak ve Kova arasındaki ilişkinin duygusal tarafı […]
%d blogcu bunu beğendi: